top of page

Academie Visuele Muziek

Wil je je gaan verdiepen in het vertalen van muziek naar gebaren? Heb je interesse in visuele muziek? Wil je hier allerlei tips en tricks over leren en zelf veel aan de slag gaan met oefenen?


Schrijf je dan in voor de visuele muziek academie die eind oktober 2022 tot begin juli 2023 zal plaats vinden


We gaan in een lessenreeks van 10 lessen aan de slag met vertaalstrategieen, spelen met NGT lexicon en poëzie, muziektheorie, een reis door genres heen, mimiek en lichaamsbewegingen, je comfortabel voelen op een podium en nog veel meer!!!

Dus schrijf je snel nog in en kom vanaf oktober 2022 vanalles leren over de visuele muziek




11 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Wil je je gaan verdiepen in het vertalen van muziek naar gebaren? Heb je interesse in visuele muziek? Wil je hier allerlei tips en tricks over leren en zelf veel aan de slag gaan met oefenen? Schrijf

bottom of page